Вибухали бочки з пальним: поліція назвала попередню причину масштабної пожежі в монастирі на Рівненщині (Відео)

Усі фото - Фейсбук Vad V. Polenchuk
Усі фото пожежі – Фейсбук Vad V. Polenchuk

Внаслідок масштабної пожежі у підсобних приміщеннях чоловічого монастиря УПЦ МП 12 квітня на Рівненщині люди, на щастя не постраждали. Вибухи і вогонь знищили і пошкодили 7 підсобних будівель монастиря. Храм і монастир вціліли. Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом пожежі.

Як повідомляє ГУ ДСНСУ у Рівненській області, пожежу господарських будівель монастиря на площі 400 квадратних метрів 5 пожежних машин гасили майже 6 годин.

За повідомленням рятувальників, спалахнуло приміщення, в якому монахи зберігали бочки з пальним та іншими легкозаймистими матеріалами.

"Ще до приїзду вогнеборців вибухнуло п'ять двохсотлітрових ємностей з пальним", - повідомили надзвичайники і додали, що в ході гасіння пожежі їм довелось з ризиком виносити з підсобних приміщень монастиря інші ємності з вибухонебезпечними речовинами, в тому числі 3 балони з газом.

Як видно на оприлюдненому рятувальниками відео, вибухова хвиля розкидала біля монастиря 200-літрові бочки з пальним, від яких вогонь розносився на нові споруди. У результаті 5 підсобних приміщень монастиря згоріли дощенту, ще два - значно ушкоджені вогнем і вибухами бочок з пальним.

Рятувальникам вдалося з охопленим вогнем господарських будівель вивезти три одиниці автотехніки монахів, зокрема, авто і трактор.

ф2

Як повідомляє ГУ Нацполіції у Рівненській області, за попередніми даними, причиною цієї масштабної пожежі з вибухами могло стати або закорочення електродротів, або необережне поводження з вогнем. Остаточно причину пожежі правоохоронці встановлять під час слідства в рамках  кримінального провадження, відкритого за фактом пожежі.

Більше - у відео гасіння пожежі ГУ ДСНСУ у Рівненській області та відео ТСН.