Вибори народних депутатів України: на двох округах перерахують голоси (Відео)

ф1За рішеннями судів перерахують голоси на двох виборчих округах – 119-му на Львівщині та 64-му на Житомирщині.

Як повідомляє Буський медіа портал, у 119 виборчому окрузі на Львівщині, де переміг кандидат від “ЄС” Михайло Бондар, 28 липня суд скасував підсумковий протокол виборів по округу і зобов’язав ТВК перерахувати голоси на шести виборчих дільницях.

Таке рішення Львівський окружний адміністративний суд прийняв, частково задовольнивши позови кандидата від “Слуги народу” по 119 округу Ореста Кавецького та іншого кандидата по цьому ж округу, самовисуванця Віталія Кравчука.

У “Європейської солідарності” заявили, що таке рішення суду безпідставне і є спробою позбавити їх висуванця перемоги.

“Рішення Львівського адміністративного суду про абсолютно безпідставний перерахунок голосів у 119-му виборчому окрузі – це зухвала спроба відібрати чесну і законну перемогу у воїна АТО, героя війни Михайла Бондаря на користь львівських олігархів, партнерів одного з лідерів проросійської партії Віктора Медведчука. Опонент Михайла Бондаря Орест Кавецький є членом родини партнерів Медведчука і балотувався до Верховної ради від партії «Слуга народу».

Наголошуємо на тому, що ні в день голосування, ні пізніше не зафіксовано жодного акту про порушення виборчого процесу. Попри це, не маючи жодних правових підстав, львівський суд ухвалив рішення про перерахунок голосів”, – заявили в “ЄС”.

Читайте також: У частині виборчих округів України буде перерахунок голосів — «Опора»

Перерахувати голоси суд вирішив і на скандальному окрузі №64 в Коростені на Житомирщині, куди раніше гвинтокрилом доправляли спецпризначенців поліції, щоб забезпечити правопорядок під час підрахунку голосів. Житомирський окружний адміністративний суд задовольнив позов довіреної особи кандидата від партії “Слуга народу” Вячеслава Сігачова, який просив визнати протиправними дії ОВК, скасувати протокол про результати голосування і зобов’язати окружну комісію ТВО №64 здійснити повторний підрахунок голосів по всіх 299-ти виборчих дільницях округу.

Читайте також: Сенсаційні результати виборів ВР на мажоритарних округах: склад українського парлементу оновиться на понад 80% (Відео)

Як повідомляє Житомир.info, перерахувати голоси в скандальному окрузі за рішенням суду мають на всіх виборчих дільницях.

Остаточні результати голосування на позачергових виборах народних депутатів 21 липня ЦВК має оголосити до 5 серпня.