З’явились факти: сутички з поліцією в Нових Санжарах могли бути інспіровані сторонніми особами (Відео)

Нові Санжари - вивска центру нацгваріїПротести із сутичками з поліцією в Нових Санжарах проти прибуття туди на обсервацію евакуйованих з Уханя могли бути створені навмисно.

Як повідомляє ТСН, про це заявляють мешканці Нових Санжар. Вони кажуть, що їм на мобільні телофони з 19 лютого почали надходити СМСки, в яких вказувалось, що сюди “везуть заражених коронавірусом”. Ці повідомлення мешканці Санжар показують у своїх мобільних телефонах і заявляють, що такі СМСки були навмисними, щоб спровокувати на конфлікт.

Протистояння з поліцією, заявляють мешканці Нових Санжар, були спровоковані навмисно і не місцевими мешканцями.

"Це не ми так зустрічаємо, це хтось таке зробив. Так перегороджувати дорогу? Місцеві санжарівські не робили б цього. Це приїжджі", - кажуть мешканці Нових Санжар.

Раніше поліція повідомила, що в ході сутичок постраждали 9 людей, 24 особи були затримані правоохоронцями, які відкрили два кримінальних провадження.

Читайте також: Сутички в Нових Санжарах: правоохоронці відкрили кримінальні провадеження та назвали кількість затриманих і постраждалих

Сьогодні вранці у Нових Санжарах все спокійно: біля санаторію з евакуйованими з Уханя чергують правоохоронці, ніяких протестів чи скупчення людей поблизу немає.

Більше подробиць - у сьогоднішньому ранковому відео ТСН із Нових Санжар.