Рятувальники готують спецоперацію, щоб знайти загиблих у пожежі в коледжі Одеси (Відео)

Фото - ДСНСУ
Фото – ДСНСУ

Рятувальники готують спецоперацію, в ході якої хочуть завалити внутрішню стіну коледжу, що не дає їм продовжувати шукати тіла загиблих внаслідок пожежі, яка спалахнула в центрі Одеси 4 грудня.

Як повідомляє ДСНСУ, кількість гагиблих внаслідок цієї пожежі наразі не змінилась – її жертвами стали 12 осіб. Останні тіла знайшли 9 грудня. Ще чотирьох людей, які перебувають у переліку зниклих безвісти, досі шукають.

Активним пошукам заважає внутрішня стіна обгорілого корпусу коледжу, яка може будь-якої миті завалитись. Щоб усунути стіну всередині обгорілого корпусу і пришвидшити пошукову операцію, надзвичайники розробили спеціальний план.

Читайте також: «Повідомила, що задихається, і попрощалась», — поліція назвала імена зниклих безвісти в смертельній одеській пожежі (Відео)

За повідомленням ДСНСУ, всю ніч рятувальники обладнували спеціальну “подушку”, на яку плановано мають завалити внутрішню стіну коледжу, що після пожежі загрожує некерованим обвалом і створює перешкоди в роботі рятувальників.

Читайте також: Шукають ще чотирьох: на згарищі в Одесі знайшли тіла, які поки не впізнали (Відео)

Як повідомивк ТСН заступник глави ГУ ДСНСУ в Одеській обалсті, стіну хочут ьпотягти на “подушку” за допомогою спеціальної важкої техніки рятувальнкиів.

“Пробували військовою технікою, БТРом, не вдалося, – повідомив заступник керівника рятувальників Одещини.

Задля безпеки городян під час керованого обвалу стіни рятувальники вже евакуювали сусідній зі згарищем будинок. Спецоперацію обвалу стіни надзвичайники почнуть за спеціальним сигналом, перекривши і прилеглі до місця трагедії вулиці.

Читайте також: Пожежа в Одесі: з’ясувались нові моторошні факти, що призвели до загибелі людей (Відео)

Більше подробиць про спецоперацію, яку готують надзвичайники в Одесі, – у відео ТСН з місця події.