Яценюк доручив перевірити роботу Квіташвілі і його міністерства

КвіташвіліПрем’єр-міністр України Арсеній Яценюк наказав Міністерству фінансів, Міністерству економіки, Державній фінінспекції та іншим відомствам почати розслідування діяльності Міністерства охорони здоров’я України.

Голова Кабінету міністрів хоче впевнитися, що Міністерство охорони здоров’я працює належним чином.

З особливою увагою повинні перевірити роботу глови міністерства Олександра Квіташвілі та його першого заступника Олександра Павленка.

Зокрема, будуть перевірятися ведення реєстру оптово-відпускних цін на ліки та інші медичні засоби, забезпечення державних закупівель на поточний рік, направлення українських громадян на лікування за кордон тощо.

Читайте також: Саша Боровик: «Система хвора – це однозначно». Інтерв’ю з першим іноземцем, який пішов з Уряду України (Відео)

Нагадаємо, що у Кабінеті міністрів України скоро можуть відбутися кадрові чистки. Джерело із БПП повідомило, що звільнення загрожує міністру охорони здоров’я Квіташвілі тому, що він нічим не відзначився за час перебування на посаді. Проте прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк залишиться на посаді глави Кабміну як мінімум до жовтня 2015 року.

"Преса України".