Ярослав Галяс – відмінник, активіст, хороший друг, кажуть у Борщеві (Фото)

ГалясГолову Борщівської райдержадміністрації Ярослава Галяса сьогодні, 28 квітня, представили громадськості району.

Читайте також. Три райони Тернопілля вже познайомилися із керівниками адміністрацій

о 12.00 Зробив це особисто голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк, перебуваючи на Борщівщині і зустрічаючись із активом краю.

– Мені було особливо приємно, адже Славік (дозволю собі так його називати, як завжди) – мій однокласник, – повідомляє місцева жителька Ірина Мадзій, яка є кореспондентом однієї з місцевих газет. – Тож мені особливо його представляти не треба. Відмінник навчання, активіст, хороший друг і товариш, завжди вислухає і підтримає.

Нагадаємо, в. о. Президента Олександр Турчинов призначив Ярослава Галяса головою Борщівської РДА 26 квітня. Він - квота на призначення від партії Тягнибока. Новий голова Борщівської РДА є депутатом обласної ради від “Свободи”. Останнім часом працював заступником міського голови райцентру. За фахом – інженер-механік. Йому - 44 роки.

Довідково. Ярослав Галяс – уродженець Борщівськог району. Закінчив Київський політехнічний університет. Раніше уже працював в адміністрації Борщівського району, очолював відділ молоді та спорту, згодом відділ внутрішньої політики. Також працював на посаді заступника міського голови з комунальних питань.