Ярош хоче створити Українську Добровольчу Армію

звантаженняПровідник військово-політичного руху «Правий сектор», народний депутат Дмитро Ярош узяв участь у розширеній нараді командирів різних частин і підрозділів Добровольчого українського корпусу. На зустрічі розглянули питання про можливість створення Української Добровольчої Армії як окремого виду ЗСУ. Також У «Правому секторі» на майбутнє вирішили не підкорятися наказам про перемир’я з бойовиками. Про це Ярош повідомив у соцмережі.

«З дозволу і супроводом лікарів вирвався на одну із баз ДУК ПС. Окреслив стратегічні та оперативні напрями розвитку військово-політичного руху “Правий сектор”. Обговорили ситуацію на фронті та в тилу, а також можливості та варіанти державної легітимізації Добровольчого корпусу як суспільного явища», – написав лідер організації.

На нараді прийняли рішення про входження до «Правого сектору» до Оперативного штабу добровольчого руху, про розгортання нових бойових і запасних підрозділів ДУК, про подальшу систематизацію та структуризацію Медичної, Розвідувальної та Інформаційної служб Корпусу.

Ярош зізнався, що дуже втомився, але отримав «величезне моральне задоволення від спілкування з побратимами»

«Ще на нараді ми вирішили, що для нас більше не буде перемир’я з російськими окупантами та терористами. Ми будемо вести війну до переможного звільнення всіх українських земель від московських виродків. І перемога буде за нами», – наголосив військовий парламентар.

Нагадаємо, лідер «Правого сектору» був поранений 21 січня попаданням «Граду» в його авто під Пісками. Уламки перебили командиру руку і пошкодили голову. Нардепа прооперували, є надія на те, що рука відновиться. Більш серйозних травм вдалося уникнути завдяки тому, що Ярош був одягнений в каску і осколок пройшов «по дотичній».