Янукович божиться, що не давав наказ стріляти

indexКолишній президент України Віктор Янукович заявляє, що 20 лютого в Києві по майданівцям стріляли з будівель, які контролювала опозиція. Про це Янукович заявив в ефірі російського телеканалу «Дождь».

«В той період часу, коли снайпери стріляли по людям, ми проводили переговори з представниками трьох країн Німеччини, Франції та Польщі. В цей період часу почалася стрілянина і стрілянинавелася з тих будівель, які контролювалися опозицією», – заявив Янукович.

«Одразу після підписання угоди, я почав виконувати ту частину зобов’язань, які брала на себе влада і я, як президент, підписав і не відкладно дав завдання правоохоронних органів відступити від Майдану і почати відправку спецпідрозділів в місця постійної дислокації. У відповідь на наші дії радикальна частина Майдану відповідала стріляниною», – сказав Янукович.

“Що стосується мене, я ніколи не давав ніяких вказівок стріляти і зброя, на скільки мені було відомо, ніколи не видавалася тим спецпризначенцям, які брали участь у захисті державних будівель та виконували ті функції, які передбачені законом”, – додав він.