Янукович заявив, що виконав усі зобов’язання перед опозицією

indexПрезидент України Віктор Янукович заявив, що влада виконала усі зобов’язання, які взяла на себе під час переговорів з опозицією. Про це йдеться у зверненні президента, повідомили у четвер 30 січня у прес-службі голови держави.

Як зауважив Янукович, в тому числі Верховна Рада ухвалила закон про амністію, який гарантує учасникам протестів свободу та звільнення тих осіб, які були затримані під час конфліктів.

“У процесі переговорів з мирного врегулювання протистояння ми дійшли конкретних домовленостей з представниками опозиції”, – наголосив президент.

“Однак опозиція продовжує нагнітати ситуацію, закликає людей стояти на морозі задля політичних амбіцій кількох лідерів. Я думаю, що це неправильно. Переконаний, ми повинні зрозуміти – нема майбутнього у держави й народу, якщо політичні інтереси окремих груп поставлені вище існування самої України”, – сказав Янукович.

“Звертаюся до вас із почуттям великої тривоги й турботи про життя і здоров’я багатьох людей, які втягнуті в протистояння безвідповідальними політиками. На превеликий жаль, це протистояння не обійшлося без жертв. Сьогодні вночі Україна зазнала ще однієї втрати – передчасно помер під час виконання службових обов’язків із забезпечення громадського порядку в Києві капітан внутрішніх військ Дмитро Васильович Дунець”, – заявив Янукович.

“Цими днями Україна, як знаємо, прощалася із загиблими в цьому протистоянні молодими людьми. Відомо також, що постраждали люди від перенапруження, холоду, зіткнень. Кожен такий випадок залишає глибокий і болісний слід у наших серцях. І кожен із нас запитує – в ім’я чого страждають люди? Чому політики не закликають до миру, спокою та порозуміння, а навпаки – розбурхують ще більше настрої своїми невиваженими і безвідповідальними заявами, думаючи про власні рейтинги більше, ніж про життя та здоров’я людей”, – йдеться у зверненні президента до народу України.

“Я ще раз прошу і звертаюся до людей, звичайних громадян, моїх співвітчизників: зробімо все задля миру і спокою, задля нормального життя країни. Зі свого боку я з якнайбільшим розумінням і прихильністю буду ставитися до потреб і прагнень людей, враховуючи ті помилки, які бувають у кожної влади, бо ж помилок не припускається лише той, хто нічого не робить.

Вірю, що ми разом зуміємо повернути життя України і всіх людей у мирне і спокійне русло”, – йдеться у зверненні Януковича.