Янукович завів Україну у Митний союз за хабар у $15 млрд (Відео)

 

Всьо харашо, о всьом дагаварілість
Всьо харашо, о всьом дагаварілість

Президент України Віктор Янукович в п’ятницю, 6 грудня, підписав стратегічну угоду з Росією, яка включає в себе зобов’язання щодо приєднання до Митного союзу.

Про це повідомив редактор The Economist Едвард Лукас, посилаючись на власні джерела, передає “Українська правда”.

“Чув, що Янукович у Сочі сьогодні підписав стратегічну угоду з Росією, яка включає 5 млрд, у тому числі передоплату, ціну на газ 200 доларів плюс угоду про приєднання до Митного союзу”, – написав на своєму Twitter Лукас.

Крім того, Янукович отримає від Путіна 15 мільярдів доларів.

За його словами, деталі були розроблені в Москві, “західні уряди шоковані”.

У зв’язку з цим, як зазначає Лукас, очікується демонстративна поведінка з боку президента Росії Володимира Путіна щодо підписання, і дуже жорстка реакція (розгін , введення надзвичайного стану) в Україні.

Нагадаємо, Янукович дорогою з Китаю, де він перебував з державним візитом 3-6 грудня, відвідав Росію для зустрічі з президентом Російської Федерацією Путіним.

Раніше в п’ятницю, 6 грудня, видання “Дзеркало тижня. Україна” повідомило, що українська сторона буцімто веде переговори з Росією про виділення не менш ніж 12 млрд доларів кредиту та можливе укладення нового контракту між “Газпромом” і українськими приватними компаніями на постачання 10 млрд куб. м газу за ціною 210-230 доларів з 1 січня 2014 року.

За даними видання, в якості таких називаються структури Дмитра Фірташа, Сергія Курченка або Ігоря Бакая, однак офіційного підтвердження цієї інформації немає.

митний союз-фото