Янукович закликав Порошенка сісти за один стіл з лідерами бойовиків

звантаженняКиїв і Донбас повинні шукати можливості і домовлятися мирним шляхом, і якщо влада України хоче бачити Донбас у своєму складі, їм варто припинити дискримінацію жителів цього регіону. Про це під час інтерв’ю каналу Росія повідомив український екс-диктатор Віктор Янукович.

“Я впевнений, що немає іншого шляху”, – сказав Янукович, відповідаючи на запитання, чи є ще шанс на повноцінні переговори між Києвом, Донбасом і Луганськом.

На думку Януковича, якщо Київ хоче бачити території Донбасу у складі української держави, необхідно припинити по відношенню до них дискримінацію.

“Кому могло взбрести в голову, наприклад, у той час, коли я був президентом України, що Янукович позбавить пенсіонерів західних регіонів пенсії? Як це так? Як можна позбавити соціальних гарантій, які прописані в Конституції?”, – сказав він в інтерв’ю телеканалу “Росія -1”.

“Багато накопичилося образ, багато накопичилося недовіри і ненависті сьогодні у тих людей, чиї сім’ї постраждали. Дуже багато загинуло людей, дуже багато людей принижених. І щоб сьогодні ми могли дійти до такого рівня довіри, яка дозволить нам жити разом, потрібно час. Тому потрібен і перехідний період. І треба крок за кроком йти по шляху завоювання довіри. А для цього, насамперед, потрібно припинити війну”, – заявив колишній президент.

Ріа-Новини.