Янукович закликав міжнародне співтовариство “вдарити” по теперішній українській владі

звантаженняКолишній президент України Віктор Янукович заявив, що знає, як зупинитиивійну на окупованому Донбасі. Його заява оприлюднена в “Аргументах і фактах”.

“Щоб зупинити конфлікт, необхідно міжнародного співтовариства чинити тиск на керівництво України з метою зупинити війну. Тому я прошу міжнародних лідерів бути послідовними у своїх діях за припинення війни, адже гине дуже багато мирних людей. У Києва відсутня воля до пошуку компромісу. Переговори ведуться, тільки коли потрібно переозброїти армію і провести чергову хвилю мобілізації”, – зазначив Янцкович.

Колишній президент вважає, що тільки переговорний процес з урахуванням думки всіх зацікавлених сторін є виходом з цього глухого кута.

“У разі досягнення мирних домовленостей великі держави повинні стати гарантом їх виконання”, – упевнений Янукович.

“А для українців національною ідеєю має стати бажання повернути сильну незалежну країну, відновити економіку, почати вирішувати соціальні питання. І найголовніше – треба не руйнувати, а будувати. Усі українці чекають від влади світу і віри в майбутнє”, – підкреслив в минулому український політик.

Диктатор упевнений, що люди так боролися за демократію на Майдані, а в результаті постраждала сама демократія.

“Виходить, так боролися за демократію, а в результаті в першу чергу постраждала сама демократія. І сьогодні Україна опинилася під зовнішнім управлінням, коли нинішнім керівникам ззовні диктують, які рішення приймати”, – зазначив він.
Нагадаємо, 12 січня Інтерпол оголосив Віктора Януковича в розшук за звинуваченням у зловживанні владою і вбивстві.

Раніше він був оголошений у міждержавний розшук МВС.