Янукович взявся радити у листах світовим лідерам, як розв’язати конфлікт на Донбасі (Відео)

Янукович-напуган зліва впівоберта КПРозшукуваний в Україні за злочини проти Майдану і розкрадання державних грошей екс-президент Віктор Янукович з Росії пише листи світовим лідерам.

Про це сам Янукович розповів на прес-конференції в Ростові.

Він анонсував такі листи.

Сьогодні ж російські ЗМІ заявили, що вже мають текст цих листів, звернених до президентів Росії, США, Німеччини і Франції, канцлера ФРН, президента Польщі, голови ПАРЄ, генсека Ради Європи і голови Європарламенту.

У них Янукович продовжує звинувачувати нинішню владу України у "захопленні влади" під час Революції Гідності, а конфлікт на Донбасі називати "громадянською війною".

Що ж до розв'язання конфлікту на Донбасі, то президент-утікач пропонує в рамках міжнародних переговорів як офіційну сторону залучити представників самопроголошених псевдореспублік окупованого Донбасу. Як пише Янукович, "включити до переговорів у рамках нормандського формату представників протестуючої сторони, що представляє народ Донбасу".

Крім того, Янукович пропонує: "у разі невиконання нинішньою українською владою мінських угод необхідно ініціювати проведення референдуму про статус Донбасу".