Янукович перетворився на військового заручника Путіна – експерт

imagesЧетвертий президент України став військовим заручником Росії. Президент Володимир Путін та прем’єр Дмитро Медведьев маніпулюють ним, як ляльководи. Таку думку в коментарі УНН висловив український політолог Тарас Березовець.

“Ми бачимо блюзнірське і знущальне ставлення до Януковича (з боку ОРОсії — ред.). Останній став військовим заручником російського Кремля. У радянські часи, коли лідер якоїсь демократичної країни втікав до Москви, то він жив там на дачі під охороною, і це фактично була як тюрма. Щось подібне сьогодні відбувається з Януковичем”, — зазначив Тарас Березовець.

На його думку, російські керманичі маніпулюють четвертим президентом України і приймають за нього рішення, які він озвучив зокрема минулого тижня на прес-конференції у Ростові-на-Дону.

“Вони (Путін та Мелведьев — ред.) маніпулюють ним як ляльководи, зокрема роблять за нього заяви. Навіть після тої жахливої прес-конференції Януковича у Ростові-на-Дону ми ж не знаємо насправді, хто робить заклики вводити в Україну війська — сам Янукович чи це хтось робить за нього”, — зауважив експерт.