Янукович ніколи не повернеться в Україну – Шуфрич

загруженноеВіктору Януковичу в Росії дозволяють досі знаходитися тільки «чисто чоловічі відносини». І краще йому там і залишатися. Так вважає екс-регіонал Нестор Шуфрич, пише «Нова газета».

«Тільки суто чоловічі відносини дають йому (Януковичу – ред.) сьогодні можливість перебувати в Росії. А сюди він ніколи не повернеться, тому що спочатку йому належить зустрітися з нами, зі своїми однопартійцями. І повірте мені, цього буде достатньо, і краще йому залишатися в Росії», – сказав Шуфрич.

При цьому на питання, чи має він на увазі «чоловічі стосунки» з Путіним, Шуфрич відповів стримано. «Ви самі знаєте», – заявив він.

У Шуфрича залишилося єдине питання до екс-президента.

«У мене до нього одне питання: якого він утік? Потім все решта. Але не впевнений, що зможу їх поставити», - сказав екс-регіонал.

Крім того, Шуфрич откался відповідати на запитання з приводу вивезених Януковичем грошей, які колишній лідер «регіоналів» витрачає на війну з Україною.

«Це не моє питання. Нехай це питання задають компетентні органи. Я не можу ні підтвердити, ні спростувати це», - заявив Шуфрич.