Янукович більше ніколи не поїде в Куршавель на лижі – радник Авакова

Ну шо Люся на лижі
Ну шо Люся на лижі

Радник глави МВС Антон Геращенко вважає, що екс-президент України Віктор Янукович і екс-прем’єр-міністр Микола Азаров не зважаться залишати РФ, незважаючи на отримання громадянства. Таку тезу в ефірі телеканалу “112 Україна” Геращенко озвучив у відповідь на запитання ведучих про те, чи отримані паспорти на справжні імена екс-керівників держави, і чи зможуть вони після цього виїжджати за кордон.

“Можу сказати, що якщо так припустити, то в теорії, так, тому що в міжнародних базах розшуку будуть стояти ті імена, які були в Україні, звичайно. Але я хочу сказати, що навряд чи вони зважаться, тому що їх зовнішність занадто вызывающа, відома. Тому ризикувати там ніхто не захоче поїздкою в Куршавель з можливістю залишитися в Гаазі до кінця своїх днів”, – зазначив Геращенко. Н

агадаємо, раніше сьогодні Геращенко повідомив, що президент РФ Володимир Путін надав громадянство Росії четвертому президенту України Віктору Януковичу і прем’єр-міністру Миколі Азарову. Нібито це було зроблено секретним указом “в якості нагороди за вірну службу по розвалу національної безпеки, оборони, системи правопорядку і економіки”.

Як відомо, 2 серпня генпрокурор Віталій Ярема заявив, що Генпрокуратура України розробляє законопроект про заочне засудження, який дозволить притягти до відповідальності у справі про вбивства на Майдані Віктора Януковича і його колишнє оточення.

Напередодні в СБУ заявили про те, що доказова база проти Януковича, екс-глави Міндоходів Олександра Клименка і екс-прем’єра Миколи Азарова зібрана.