Росіянці, яка катувала українських військових, присудили 11 років тюрми

n_3665_41125066Київський районний суд Харкова виніс обвинувальний вирок громадянці Російської Федерації Ларисі Чубаровій.

Чубарова, член бандформування «МГБ» терористичної організації «ДНР» на прізвисько «Тереза», була звинувачена у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, незаконному поводжені зі зброєю та участі у діяльності не передбачених законом збройних формувань.

Читайте також: Міжнародна слідча група визначилась, у якій країні буде суд над винуватцями катастрофи Boeing МН17

Контррозвідка СБ України затримала терористку у квітні 2015 року, коли вона прибула до Харкова для збору розвідувальної інформації та координації діяльності диверсійних груп.

Оперативники спецслужби вилучили у зловмисниці саморобний вибуховий пристрій, засоби зв’язку та військове приладдя. Як встановили контррозвідники, «Тереза» була активним організатором та учасницею сепаратистських мітингів у Харкові на початку 2014 року. Потім переїхала до Донецька, де брала участь у збройних конфліктах проти сил АТО та займала керівну посаду в НЗФ «МДБ ДНР».

Терористка особисто допитувала та катувала українських військовослужбовців та мирних громадян, які займали проукраїнську позицію. Суд засудив зловмисницю до 11 років позбавлення волі.