Ялинки у Тернополі коштують від 60 до 200 грн (Відео, Фото)

PC270001-nНоворічні ялинки вже продають у Тернополі. Ціна залежить від висоти і пишності деревця. Те саме – із соснами, які також дехто прикрашає до свят. Але за них просять трохи більше.

– Усі мої ялинки – з Карпат, – переконує жінка, яка торгує новорічними деревцями біля залізничного вокзалу. – Деревця є різні, тож і ціни – відрізняються.

За ялинку заввишки дещо більше метра продавець просила 60 грн. Трохи вища сосонка «тягнула» уже 150 грн. Але найвищі смереки на торговиці коштували 180-200 грн. Оглядали їх люди активно. Дехто купував відразу. Якась жінка попросила “притримати” ялинку до вечора.

Читайте також. Олігархи мають змогу купити золоту новорічну ялинку за $5 млн (Фото)

– Якраз поспішаю на потяг, а тут – таке, – каже Петро Куниця. – Заплатив 100 грн. Трохи дорого, але діти дуже просили… Я вибрав таку, щоб і найменша не була, але так – щоб і в хаті помістилася. Мені її навіть зав’язали, щоб додому довіз і не зламав.

Усі ялинки, якими торгували сьогодні, 27 грудня, біля вокзалу – помарковані, на стовбурах – спеціальні чіпи. На Центральному ринку вибір буде традиційно ширшим. Але торговці припускають, що цьогоріч гарне новорічне деревце менше як за 50 грн тернополяни купити не зможуть.

– Беріть-беріть – не прогадаєте, – вмовляла продавщиця перехожих. – Цього року багато ялинок не буде…

Довідково. Купувати ціле дерево до Нового року тепер – не обов’язково. Незабаром  на Центральному ринку та інших торговицях пропонуватимуть «ялинки», зібрані із гілочок. За них просять від 10 до 30 грн. Можна придбати і звичайну гілочку, аби у помешканні пахло хвоєю. Такі «тягнуть» – від 5 грн. Усе залежить від розміру.

PC270003-n

PC270004-n

PC270002-n