“Якийсь дивний напрямок отримав “мінський формат”, – Тука про нові ініціативи України в Мінську

Георгій Тука. Фото з відкритих джерел
Георгій Тука. Фото з відкритих джерел

Нові мирні ініціативи з врегулювання ситуації на Донбасі виконати на практиці буде вкрай важко, а частина їх не тільки не має під собою підґрунтя, а й б’є по можливості України протистояти військовій агресії РФ та по економіці України.

Так вважає заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука.

На своїй сторінці у Фейсбук Георгій Тука наголосив, що в України немає жодних підстав знімати блокаду з самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”, оскільки російські окупанти не виконали жодної з умов для скасування відповідного рішення РНБО: не припинили вогонь на Донбасі, не віддали українських полонених та не повернули привласнених на окупованому Донбасі українських підприємств.

“Вважаю будь-які ініціативи в цьому напрямку передчасними та невиваженими”, – написав заступник міністра.

Вказав Тука і на ще одну ініціативу України в Мінську, що може обернутись для нашої країни великими економічними збитками.

“Замість того, щоб примусити терористів розраховуватись за спожиту воду, Україна й надалі пропонує надавати воду безкоштовно, виплачуючи з державного бюджету мільярди гривень компенсацій”, – написав заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій.

Читайте також: Тука про нові Мінські ініціативи: “Навіть у кошмарному сні собі не можу уявити” (Блог)

Георгій Тука вказав також на те, що заборона українським військовим стріляти у відповідь на ворожі обстріли може призвести зовсім не до миру на Донбасі, а мати зворотний ефект: бойовики і далі можуть ігнорувати мінські домовленості, в той час як бійці ЗСУ за відкриття вогню відповідатимуть перед військовою прокуратурою.

“Навіть у кошмарному сні собі не можу уявити, як Хомчак (командувач ООС – ред.) підписує такий наказ”, – зізнався заступник міністра.

Георгій Тука підкреслив, що російська сторона на переговорах у Мінську 5 червня ніяких зустрічних ініціатив не висунула, тому відсутність кроків назустріч зі сторони Росії у мирному врегулюванні ситуації на Донбасі робить українські ініціативи схожими на поступки російському агресору.

“Якийсь дивний напрямок отримав “мінський формат”, – резюмував Георгій Тука.

One thought on ““Якийсь дивний напрямок отримав “мінський формат”, – Тука про нові ініціативи України в Мінську”

  1. ПОТИХЕНЬКО ІДЕЗДАЧА УКРАЇНИ ЗА КРЕМЛІВСЬКІМСЦЕНАРІЄМ.СЦЕНАРІЙ ФІЛЬМУ “СЛУГА НАРОДУ” ПИСАВСЯ В КРЕМЛІ І ГОТУВАВСЯ ДЕКІЛЬКА РОКІВ.ФІЛЬМ “СЛУГА НАРОДУ” ЦЕ ЗАПАСНИЙ ВАРІАН ПУТ ИНА ПО ЗАХВАТУ УКРАЇНИ А ТАМ ДАЛІ ВЖЕ ЗА СЦЕНАРІЄМ.

Comments are closed.