“Якщо з тобою Бог, то яка різниця – хто проти тебе?” – побажання бійцям писали у Зарваниці (Відео)

подарункиПодарунки бійцям АТО підготували вихованки колегіуму-інтернату “Знамення”, що в Зарваниці на Тернопіллі.

Дівчата серед іншого в пакунки поклали ікони Зарваницької Божої Матері та свої листи. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. Тернопілля: бійцям 6-го мотопіхотного батальйону подарували джип (Фото)

Із бажанням створити для бійців хоча б невеличке свято, вихованки колегіуму-інтернату “Знамення” в Зарваниці в День Збройних Сил України пакували подарунки для тих, хто нині воює на сході. Дівчата вірять у добро і силу духу наших військових і намагаються допомогти їм.

- Ми для них підготували файнички, у подаруночки клали шоколадку, шкарпетки, образочок і листи, які ми самі для них написали, – розказує вихованка колегіуму-інтернату “Знамення” Вікторія.

Підтримала ініціативу вихованок директор обласного комунального закладу “Колегіум-інтернат “Знамення” в Зарваниці Анна Зварич.

Читайте також. Тернополян просять пекти смачненьке для ярмарку та бійців АТО

Радо долучилася до допомоги бійцям на сході і Софія. Дівчинка приїхала з Донецька. Зараз навчається в колегіумі-інтернаті “Знамення”.

- Я жила в Донецьку 16 років – усе своє життя. Зі всією своєю родиною тепер переїхала на Львівщину, і батьки мене віддали в колегіум-інтернат “Знамення” в Зарваницю. Дівчата мене прийняли дуже добре, я знайшла собі дуже багато нових друзів, – говорить вихованка Софія.

У листах до бійців на сході дівчата з колегіуму просять повертатися живими та не втрачати віри.

- Можливо, завтра закінчиться війна, ти повернешся додому і лиш у сні будеш згадувати, як ти стріляв з автомата, чекав на браве плече товариша та, зігріваючи серце гарячим чаєм, будеш згадувати про мене. Кажуть, що Бог забирає найкращих людей. Ти цьому не вір, Бог залишить тебе на землі для того, щоб інші брали приклад з такого Героя як ти. А побажати я хочу тільки одного: ніколи не втрачай віри, навіть якщо стоїш на межі смерті. Пам’ятай, якщо з тобою Бог, то яка різниця - хто проти тебе. Мій Герою, ніколи не опускай руки і навіть якщо тобі буде важко, тобі не дадуть відзнаки за твою мужність – Ти все одо залишишся Моїм Героєм.