“Якщо своїх кинути, вони почнуть давати покази”: верхівку “ДНР” після арешту заступника міністра затрусило

Затриманий за хабарі так званий перший заступник "міністра доходів і зборів ДНР" Олександр Михайлов
Затриманий за хабарі так званий перший заступник “міністра доходів і зборів ДНР” Олександр Михайлов

Після арешту так званого “першого заступника міністра доходів і зборів ДНР” Олександра Михайлова частина фігурантів справи вже втекла з Донбасу. Про це пишуть у мережі сепаратисти, знайомі із ситуацією.

Загалом новина про арешт 13 червня Михайлова, якого бойовики підозрюють в хабарництві в особливо великих розмірах, сколихнула так звану “еліту” самопроголошеної “ДНР”.

Читайте також: В «ДНР» почали чистку серед своїх «міністрів»

Її представники взялись гаряче коментувати новину в мережах.

Більшість із них прямо каже, що в жодне правосуддя в псевдореспубліці не вірить, бо очолюють "ДНР" ще більші корупціонери і бандити, ніж Михайлов.

Читайте також: Щоб тримати в кулаці, Захарченко залякує своїх бойовиків «спецслужбами»

За твердженням джерел, частина високопоставлених чиновників псевдореспубліки про всяк випадок уже втекла в Росію, інші почали зображати із себе ярих "борців" з корупцією.

При цьому, пишуть у коментарях знайомі з ситуацією у верхівці "ДНР", арештованого "Михайлова" можуть убити у СІЗО, інсценізувавши самогубство, або ж спустити справу на гальмах за чималий хабар, оскільки якщо "своїх кинути, то вони почнуть давати покази. А в грандіозному скандалі з фактами проти нього так званий "глава ДНР" Захарченко не зацікавлений.

ф1ф2ф3ф4