Якщо представники Росії повернуться в зал, делегація України готова покинути засідання ПАРЄ (Відео)

Береза Борислав в ПАРЄ 112Українська делегація виставила фактично ультиматум, стверджує делегат ПАРЄ від України.

Українська делегація має намір покинути ПАРЄ, якщо туди повернеться російська делегація. Про це в коментарі кореспонденту телеканалу “112 Україна” заявив народний депутат, делегат ПАРЄ від України Борислав Береза.

“Українська делегація поставила фактично ультиматум, у разі, якщо російська делегація буде повернута в зал, то цілком можливо, що українська делегація залишить ПАРЄ”, – сказав Береза.

“Більше того, ми наполягаємо на тому, щоб негайно була відпущена Надя Савченко і також були накладені всі санкції на Росію, які ми озвучували раніше”, – зазначив депутат.

“Українська делегація щиро бореться за те, щоб російська делегація не була відновлена в повних правах. Більш того, всі поправки, які ми намагалися внести в рішення ПАРЄ, поки пройшли, однак є велика проблема, ми бачимо, як російська делегація відверто лобіює свої інтереси, в тому числі це іноді доходить і до підкупу”, – заявив Береза.

Зазначимо, раніше повідомлялося, що в документі, запропонованому моніторинговим комітетом Парламентської асамблеї Ради Європи, визначені лише мінімальні обмеження повноважень російської делегації в ПАРЄ. Українська делегація підготувала свої поправки до документу.

Питання про відсторонення делегації РФ було порушено вчора представником від Великобританії і підтриманий більш ніж тридцятьма членами.