Якщо посади будуть продавати, молодь Тернополя на таке “не поведеться” (Відео)

молодьПовного перезавантаження влади, зміни системи, а не облич, вимагають активісти молодіжного Євромайдану Тернополя.

Читайте також. Тернополяни створили ініціативну групу, аби здійснити люстрацію по-своєму (Фото, Відео)

Молоді люди вернулися до народних депутатів, аби ті призначити, окрім президентських виборів 25 травня, ще й дострокові вибору до парламенту і місцевих рад. Мовляв, революція триватиме доти, доки не відбудеться повне перезавантаження влади і не тільки столичної, а й на місцях.

Про це докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Молодь Тернополя вимагає від нової влади негайного очищення правоохоронних органів від людей, які виконували незаконні накази режиму. У владу мають прийти нові люди, наголошують молоді активісти. Свої слова про необхідність просування нових лідерів підтверджують цитатою Вацлава Гавела: “Краще 5 років помилок, ніж 50 років саботажу”.

Читайте також. Минулої ночі правопорушень не було – лідер Тернопільського Автомайдану (Відео)

– Мають бути вибори до місцевих рад і має туди зайти максимум нових людей, – переконує молодіжний мер Тернополя Любомир Шимків. – Це не обов’язково мають бути дуже молоді люди, а це мають бути люди, які  будуть сприймати владу не як якийсь привілей, а як служіння на користь громаді. Це мають бути люди-професіонали молоді, бажано до 40 років, і люди, які будуть працювати справді для громад.

Молодь Тернополя виступає за проведення люстрації серед чиновників. Очищення органів влади від корупціонерів не може проводити сама влада, а тільки громада. Молодіжні активісти наполягають на люстрації не тільки для представників Партії регіонів, а й «Свободи», «Батьківщини» і «УДАРу». Відтак потрібно створити Обласний люстраційний комітет, куди увійдуть громадські активісти, недотичні до політичних партій.

Читайте також. Тернопілля: Олесю Жуковську обіцяють через тиждень виписати з лікарні

Достойних, молодих людей, які можуть і вміють працювати на інтереси громади, у Тернополі є багато, вважають активісти.

– Із нас тут ніхто не горить супер-ідеєю зайняти якісь посади. Для нас це не є першочергова ціль. Якщо зайде команда нових людей і буде посада, тоді ми погодимося і будемо працювати. Якщо ж ці посади будуть продавати, то ніхто на це не поведеться. Бо якщо молода людина приходить у стару систему, то вона рано чи пізно стає такою самою. Система її з’їдає, – каже Любомир Шимків.