Якщо харчів бійцям АТО вистачає, то із теплим одягом – проблеми, каже Володимир Романський з Тернопілля (Фото)

оснТернопільські міліціонери, які охороняють стратегічні об’єкти в Ізюмі, вдячні волонтерам за допомогу.

Про це повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області 11 жовтня.

Читайте також. 94-річний визволитель Тернополя відвідав у лікарні поранених міліціонерів (Фото, Відео)

«Ми за мир! Героям слава!» – листівки та плакати такого змісту, розміщені на базі у місті Ізюм, Харківської області, де дислокуються правоохоронці з Тернопільщини. Усі роботи виготовили дити. Це – справжні обереги для міліціонерів. Вони заспокоюють і вселяють надію у краще майбутнє.

Нагадаємо, основне завдання тернопільських правоохоронців, які несуть службу в Ізюмі, – охорона телевізійної вишки. Бійці на умови не скаржаться.

Читайте також. Навіть у Тернополі можна стати жертвою інформаційної війни – застереження від СБУ

- Забезпечені повністю засобами безпеки. Є у нас бронежилети, шоломи, спальні мішки. Нічого не бракує, - стверджує старший інспектор охорони громадського порядку Гусятинського райвідділу міліції Володимир Романський.

Не нарікають хлопці і на харчування. За словами міліціонера, волонтери, які щотижня проїжджають через Ізюм, привозять їм необхідні продукти. Тому на складі завжди є консерви, салати, сало, смалець, макарони та різноманітні крупи.

Читайте також. Виставку “Революція Гідності” жителі Тернопілля доповнюють своїми фото (Фото)

Готують усе - на вогнищі біля бази. Розпалюють дровами. Знімальній групі сектору зв’язків з громадськістю вдалося оцінити меню в зоні АТО. Їх пригостили юшкою. Хлопці кажуть, що вдома рибна юшка виходить не така смачна.

Але якщо з продуктами проблем немає, то теплий одяг сьогодні бійцям вкрай необхідний, додає Володимир Романський.

- Сьогодні хлопці дуже потребують теплих речей, термобілизни і зимового взуття. Були б вдячні безмежно за теплі намети та відповідний одяг для несення служби на вулиці, - каже він.

Степан – волонтер з Тернополя. Він привіз речі для бійців. Його маршрут – Попасна та Лисичанськ. Чоловік каже, що найбільше бійцям допомагають прості люди. Вони за можливості приносять як їжу, так і теплі речі. Не стоїть осторонь і церква. Прочани здають гроші і також закупляють необхідне.

Софія Левицька