Якщо черговий кандидат у президенти каже: “Я домовляюся” – шукайте його писок, нахабний і продажний, – житель Луганська

апЛуганчанин Павло Бондаренко –письменник, журналіст, блогер стисло й влучно охарактеризував справжню суть обіцянок кандидатів у президенти України  домовитися з Росією.

– Якщо якась тварина вам почне розповідати про “дагаваріцца” – сміливо бийте в пику. Бо ми бачили ЇХ – тих, з ким пропонують різні потвори “дагаваріцца”.

Ми з ними стикалися обличчя в обличчя. Ми з ними розмовляли.

Ви ніколи не бачили путінського бойовика – не в телевізорі, а перед собою? Ви з ним говорили? Ви йому в очі дивилися? Йулі триндіти – не мішки тягати. Великому “полководцю” Гриценку, який побоявся піти воювати – з телевізора дуже зручно під “шампусик” розповідати, як не треба воювати. Зеленський… Тільки псих може голосувати за це… тіло.

А я, цуко, їх бачив впритул. І розмовляв. Не надто глибоко, бо пристрелити в якості головного аргументу – як 2 пальці об асфальт. А не вони головні – головна расейська офіцерня.

Там один тренд: Україну має бути знищено і приєднано до Росії.

Повірте, якщо хтось каже, що війну можна закінчити "домовившись" - це або кретин, або агент Кремля. Відтак, усі, хто вам салом по губам мастить - від Йулі до Гриценка і тупого клоуна на заробітках в олігарха Коломойського - Зеленського - або брехуни, або, що гірше...

Тому що мені у вічі "русскомірци" заявляли: не зупинимося, поки не знищимо останннього хох#ла даже єслі он на русском ізясняєцца. Ету землю надо почістіть под висшую расу. Нашу.

Максимум, що вони планують для вас, в тому числі "русскоязичніх" - пахати в шахтах на благо "вищої раси".

Вони уже пашуть - в Алчевську, Донецьку, Горлівці. На Алчевському меткомбінаті середня з/п сталеварів - 140 доларів.

Тож якщо виповзає черговий кандидат у президенти й говорить "Я домовляюся" - хріначте черевиком в писок, нахабний і продажний.