Якщо буде потрібно, Рада введе надзвичайний стан, – Чечетов

ЧечетовУ більшості припускають, що надзвичайний стан, попри запевняння президента, в Україні можуть ввести. Але регіонали впевнені, що спочатку використають весь “дипломатичний арсенал”, передає ТСН.  Разом з тим у більшості ще й переконані, що скандальні закони 16 січня відповідають “європейським стандартам”.

“Якщо державні інститути, які відповідають за національну безпеку, відчують необхідність у введенні надзвичайного стану, парламент розгляне це питання. Це може статися лише після того, як арсенал усіх дипломатичних заходів буде вичерпаний”, – заявив регіонал Чечетов.

Опозиціонери також говорять про можливість введення надзвичайного стану. Так, заступник голови фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв у коментарі КоммерсантЪ розповів про таку можливість.

"Більшість може затвердити указ президента про введення надзвичайного стану – без сумніву, це один із тих варіантів, які будуть на порядку денному. Владі вигідно таке положення: це звузить усі політичні й громадянські права й узаконить застосування сили правоохоронними органами", - заявив політик.