Які професії користуються найбільшим попитом на Тернопіллі

центрНа Тернопільщині цього року роботодавці пропонували мешканцям області 30 тисяч різноманітних вакансій.

За інформацією прес-служби Тернопільського обласного центру зайнятості, у січні-вересні 2017 року роботодавці пропонували 30477 вільних робочих місць.

Найбільш популярними на Тернопіллі  були посади  бухгалтера, медсестри, інженерів різних спеціальностей, касирів, а серед працівників робітничих професій – продавці, водії авто, монтери колії, оператори котельні, охоронники, кухарі, офіціанти, працівники будівельних професій, електрогазозварники, електромонтери, швачки, трактористи, а також вакансії, які не потребують спеціальної підготовки – підсобні робітники, вантажники, прибиральники.

За словами директора Тернопільського обласного центру зайнятості Василя Олещука, цьогоріч до служби зайнятості у пошуках роботи звернулися понад 35 тисяч людей. Вдалося працевлаштувати близько 20 тисяч осіб.

Зазначимо, кількість безробітних в області на 1 жовтня 2017 року, у порівнянні з відповідною датою 2016-го року, скоротилась на 13,1% та становила 8195 осіб. Серед них: половина – жінки, третина – молоді люди віком до 35 років, 40,8% – службовці, 48,7% – з вищою освітою.
Допомогу по безробіттю отримували 6895 осіб.

Середній розмір цієї допомоги у вересні 2017 року становив 1683,25 грн.