Якби не прапор України, був би телезіркою – Януковича “вирізали” з відкриття Олімпіади

Фото з сайту Президента України
Фото з сайту Президента України

Під час урочистої ходи національних олімпійських збірних у кадрі відеотрансляції з'являлися національні лідери і глави держав, проте, коли дійшла черга до української команди, Віктора Януковича глядачі не побачили, пише ZN.UA

Президент України Віктор Янукович став чи не єдиним лідером, якого російське телебачення не показало під час трансляції церемонії відкриття Олімпійських ігор у Сочі.

За даними очевидців, присутніх на відкритті Олімпіади, під час виходу української делегації Янукович привітав спортсменів, загорнувшись у національний прапор і при цьому розмахував ним.

"Однак російські телевізійники проігнорували присутність українського гостя. Такий крок мовою сучасної російської дипломатії можна трактувати як вияв Кремлем невдоволення українським президентом", - зазначає видання.

У свою чергу, як пише «Українська правда», в Адміністрації Президента зазначили: «Загальноросійський державний телевізійний канал «Перший канал» під час прямої трансляції церемонії відкриття ХХІІ зимових Олімпійських ігор в Сочі 7 лютого разом з іншими главами держав показав і президента України Віктора Януковича, який вітав національну олімпійську збірну з трибуни стадіону "Фішт".

"Перший канал" має виключне право серед інших російських телеканалів на трансляцію Олімпійських ігор", - зазначили в Адміністрації Президента.

Разом з тим у повідомленні АП послалися на відеоролик за участю Януковича про відкриття Олімпійських ігор, розміщений на відеосервісі Youtube. Однак вміст відео було заблоковано "на основі законодавства про авторське право".