Як збірна України зробила послугу країні, не виборовши путівку на Чемпіонат світу з футболу у РФ (Відео)

ф1Збірна України в останньому домашньому матчі кваліфікації втратила всі шанси поїхати на Чемпіонат світу з футболу. Такий хід подій – це найкраще, що в умовах збройної агресії Росії проти України змогли зробити українські футболісти – не поїхати на ЧС, що відбудеться в РФ.

Гра з хорватами засвідчила: все, що не робиться, робиться до кращого.

Збірна України у першому таймі виглядала гідно, але безрезультативно: жодної своєї можливості забити не використала. А в другому таймі наша команда “посипалась”, особливо після пропущеного голу.

Виявилось, що грати проти сильного, та не найсильнішого у Європі і світі суперника нашим футболістам не до снаги. Зважаючи, як грала на останньому Чемпіонаті Європи у Франції збірна України, таки вирвавши путівку туди, добре, що цього разу на весь світ нашим футболістам осоромитись не доведеться, а, беручи до уваги якість гри збірної України, очевидно, що особливих перемог на Чемпіонаті світу нашій збірній не світило.

Крім того, завдяки програшу збірній Хорватії тепер українські спортивні функкіонери і правоохоронні служби вкупі з МЗС можуть зітхнути спокійно: не доведеться хвилюватись про українських вболівальників, які б неодмінно на стадіоні Москви чи Петербурга, розмахуючи прапорами України, затягли “Путін – ху”ло”. А так усе обійдетсья без візиту до країни-агресора – ЧС-2018 має відбутись у Росії без України.

Як збірна України намагалась переграти збірну Хорватії, та так і не змогла – у відео – Каналы Футбол 1/ Футбол 2

Під час футбольного матчу помер один із вболівальників. Наразі відомо, що це чоловік близько сорока років.

Після програшу ж нашої збірної українські вболівальники визнавали, що хорвати таки сильніші.

Відео – ТСН.