Як вибрати чоловічий годинник?

Сьогодні ми поговоримо про те, як вибрати чоловічий аксесуар, який ніколи не втратить своєї актуальності. Йтиметься про наручні годинники, які завжди говорять про статус свого власника. Такий аксесуар буде вдалим подарунком і стильним доповненням образу для вашої близької людини. Але як вибрати чоловічий годинник серед великої кількості варіантів і придбати потрібну і стильну річ, а не чергову дрібничку? Про основні особливості вибору цього аксесуару ми розповімо в цій статті.

часи

Особливості вибору чоловічих годинників

Якщо хочете стати власником годинника, або купуєте його в якості подарунка, слід врахувати кілька секретів. Обов’язково зверніть увагу на наступні критерії:

Зовнішній вигляд. Зовнішній вигляд годинника повинен відповідати способу життя людини, якій ви робите цей подарунок;

Розмір ремінця. Обов’язково врахуйте індивідуальний обхват зап’ястя;

Механізм. Уточніть, що подобається чоловікові: кварц або механіка?

Бренд. Не зайвим буде звернути увагу на бренд, який буде визначати статус власника годинника.

Великий вибір високоякісних годинників не тільки для чоловіків, але і для жінок можна знайти тут deka.ua/timex/. На сайті компанії ви знайдете безліч цікавих пропозицій як для себе так і на подарунок для дорогої вам людини.

Підбір годинника залежно від призначення

Дуже важливо вибирати годинник, який буде не тільки красивим і стильними, але і вдало доповнить і підкреслить зовнішній вигляд його власника. Для зручності вибору всі моделі умовно розділені на чотири основні категорії:

Формальний годинник. Така модель характеризується простим і вишуканим зовнішнім виглядом. Вона не буде привертати до себе особливої ​​уваги і її можна носити з повсякденним одягом.

Дайвер. Поширена модель спортивних чоловічих годинників, які є водонепроникними. Вони призначені для носіння в воді і витримують значний тиск на великій глибині.

Змагання і годинник. Призначені для того, щоб точно вимірювати час в процесі гонки. Зазвичай оснащені хронографом і тахіметром. Така модель має середній або великий розмір і не підходять для формальних випадків.

Штурманський годинник. Створений для авіаторів і мають вбудований хронограф. Розроблено для того, щоб зробити вимір часу для пілотів максимально зручним. Не мають чітко визначеного стилю, підійдуть для носіння кожен день.