Як водій з Волинської області порушував правила дорожнього руху у Тернополі (Відео)

7777

ІА «7 Днів-Україна» продовжує публікувати матеріали наших дописувачів про порушення правил дорожнього руху. Сьогодні «героєм» нашої публікації є водій з Волинської області.

Читач пише:

«Маю багатолітній  водійський досвід. І дивуюся, чому закордоном наші люди їздять як нормальні, а  вдома – як ненормальні. Від того – і аварії, і людські смерті.

Дивуюся, куди ж гнатися в місті? Їдь, як усі! Та ні, треба виділитися, бо, бачте, я – крутий!

Обгін через подвійну суцільну смугу дорожньої розмітки може передбачати позбавлення водійських прав, але, як завжди, не для всіх “категорій” водіїв.

Наприклад, автомобіль з чотирма сімками на номерному знаку, як у «героя» цього відео, деякі працівники ДАІ можуть і не помітити. Думаю, що просто не захочуть «зв’язуватись», хоча  машина з Волинськими номерними знаками, а не місцева.

Автомобілісти знають, що за номерний знак з чотирма сімками доведеться викласти декілька десятків тисяч гривень. За такі  гроші  власник авто отримує ще й так звану “повагу” на дорозі.

Відеореєстратор чітко зафіксував, як водій позашляховика здійснює обгін одразу декількох транспортних засобів по зустрічній смузі, попри заборону перетинати подвійну смугу взагалі, як при обгонах, так і при поворотах ліворуч та розворотах.

До відома: на даній ділянці дороги нанесена горизонтальна розмітка 1.3 (так звана подвійна суцільна), яка згідно ПДР поділяє транспортні потоки протилежних напрямків на дорогах, які мають чотири і більше смуг руху.

Прикро, що нічого так  і не змінилося на наших дорогах – як було повно бидла на крутих тачках, так і є…Шкода нормальних людей, які загинули».