Як у терористичній “ДНР” зіграли “весілля року” (Фото)

У терористичній “ДНР” зіграли весілля, що відбулось у кращих традиціях кремлівської пропаганди: “правозахисниця”, яка займається тим, що віддає Україні раніше полонених бойовиками українських громадян, вийшла заміж за російського журналіста, який цю “правову діяльність” терористів пропагує на російських телеканалах.

Йдеться про так звану “уповноважену з прав людини ДНР” Дар’ю Морозову та громадянина Росії з типово “російським” іменем Рушан Умяров, який в 2014 році значився як відооператор сумно відомого телеканалу “LiveNews”, а тепер уже цілий “продюсер” у Москві.

ф5

Примітно, що Морозова старша від Умярова: нареченій – 27 років, нареченому – 25.

Про їх весілля 25 липня повідомив у мережі, виклавши до фото привітання, російський політолог і прихильник “руской вєсни”, якому свого часу довелось тікати з “ДНР”, Роман Манекін.

Читайте також: «ДНР» продовжує пожирати своїх творців», — за критику Пушиліна викрали консультанта «уряду ДНР»

ф1ф2Примітна у цьому весіллі і ще одна обставина: “гуляли по багатому” у віджатій нерухомості Ахметова – найкрутішому і найдорожчому ресторані та отелі Донецька “Shakhtar Plaza”. Цей великий готельний комплекс, розташований в центрі Донецька між стадіонами “Донбас Арена” та “Олімпійський”, був реконструйований в 2011 році спеціально для проведення чемпіонату Євро-2012. Тепер у ньому господарюють бойовики і російські окупанти.

Для “весілля року” в терористичній “ДНР” молодим спекли торт у кілька поверхів, залу ресторану прикрасили додатковими вогниками, підлогу посипали чи то блискітками, чи то пелюстками квітів.

ф3ф4