Як у “Карітасі” тернопільські підлітки пекли кекси для бійців АТО (Фото)

Карітас-nНеповнолітні, які перебувають на обліку в Тернопільському МП Тернопільському МВ КВІ спекли кекси для бійців АТО.

Про це ІА «7 Днів-Україна» повідомила старший інспектор Тернопільського МП Тернопільського МВ КВІ управління ДПтС України в області Мар’яна Ткач.

Читайте також. Бійцям АТО з Тернопілля пропонують пройти реабілітацію у Карпатах (Фото)

Так, 19 березня на базі Тернопільського благодійного фонду «Карітас» відбулася запланована зустріч  неповнолітніх, які перебувають на обліку в Тернопільському міському підрозділі Тернопільському міжрайонному відділі кримінально-виконавчої інспекції управління ДПтС України в області, з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах та якими опікується благодійний фонд.

Метою цього заходу було залучити підлітків до спільної співпраці у створенні доброї справи для українських воїнів.

Читайте також. У Попасну з Тернопілля відвезли 8 тонн гуманітарного вантажу (Фото)

Неповнолітня засуджена, для якої кулінарія є звичною справою, оскільки дівчина здобуває професію «кухар» в одному з Тернопільських навчальних закладів, запропонувала кілька рецептів кексів. Підлітки радо взяли участь в приготуванні смачних шоколадних кексів.

- Така акція була спланована не тільки для залучення дітей до випічки смаколиків для бійців АТО, а й для того, аби пробудити в серцях підлітків почуття патріотизму до рідної батьківщини у нелегкий для неї час, - каже Мар’яна Ткач.

Софія Левицька