Як “Тиха ніч” звучала… на станції “Тернопіль” (Фото, Відео)

P1080017-nСпершу на все приміщення вокзалу у Тернополі лунало: «З першої колії від перону відправляється…», а потім ці звуки перекривали відомі різдвяні мелодії.

Нагадаємо, сьогодні, 8 січня, за традицією на станції «Тернопіль» для подорожніх грав муніципальний Галицький камерний оркестр.

Читайте також. Як кореспондент «Громадського» вчився колядувати на Тернопільщині (Відео)

Колектив зі спеціальною новорічно-різдвяною програмою під назвою – «Для тих, хто в дорозі» виступав на другому поверсі залізничного вокзалу станції «Тернопіль».

Виступ розпочався, як звично, о 19 годині. Зала очікування на другому поверсі вокзалу була заповнена вщерть. До слова, там цього року встановили більше крісел. Ті, кому їх не вистачило, стояли позаду та у проходах. Дехто із подорожніх тягнув за собою валізи. Проте було серед слухачів і чимало тернополян, які просто прийшли послухати улюблений оркестр.

До речі, ведучими концерту були все ті ж Олена Лайко та Михайло Зубик. Вони й оголосили «Тиху ніч» і ще багато відомих композицій. Звучали галицькі та європейські колядки, вальси та відомі класичні мелодії. Звісно ж, не обійшлося без «Jingle Bells». Диригував - художній керівник і заслужений артист України Василь Феленчак.

Чимало випадкових слухачів знімали виступ оркестру на свої мобільні телефон. По-перше, аби забрати із собою в дорогу хороший настрій. По-друге, щоб показати у своєму місті, що відбувається на Різдво на вокзалі у Тернополі...

Софія Левицька