Як Тернопіль щедрує з Маланкою і водить Козу (Фото, Відео)

P1130017-nОсобливе святкування Маланки влаштували у Тернополі сьогодні, 13 січня. Збиралися колядники на Театральному майдані близько 18 год., а завершення забав очікується аж під ранок.

Були там і справжня Маланка, і дівчата, які водили Козу, і справжні троїсті музики. Причому це свято лише набирає обертів – молодь каже, що веселитися планує і завтра, на Василя.

Читайте також. У Тернополі — карнавал та особливе святкування Маланки

Представники музичної школи №2 прийшли на Театральний майдан першими. У колективі – як викладачі, так і сторожі навчального закладу. Публіка їх приймала радо і постійно кидала гроші у банку із написом «Допомога воякам АТО».

Найгамірнішим і найвеселішим був гурт Тернопільського Пласту. Маланка (Василь) усіх присутніх просто зачарувала.

- Буду нині до світанку збирати гроші на кожух для Василя, - посміхався симпатичний хлопчина, який із радістю виконував головну роль у вертепі.

Читайте також. «Запрошую Василів до нашого храму, аби пережити єднання з Богом», – отець з Тернополя (Відео)

Дівчата з Пласту заспівали традиційну щедрівку і побажали усім тернополянам добра, здоров’я й миру. Людей зібралося чимало. Було помітно, що їм бракує радості, веселощів. Чимало тернополян привели із собою дітей і пояснювали, хто з акторів виконує ту чи іншу роль: Жида, Ірода, Чорта, Ангела...

Нагадаємо, у карнавальній ході погодилися взяти участь, окрім Пласту, - Школа Молодої Еліти, Спілка Української Молоді, товариство католицької молоді «Обнова» та 58-й курінь імені Катерини Білокур.

Далі свято переміститься до парку ім. Т. Шевченка, на майданчик біля ресторану «Шинок». Там виступлять діджей, гурт ZSUF. Організатори обіцяють після цього фаєр-шоу. Завершиться все визначенням і нагородженням переможця. Нагадаємо, йому обіцяли премію у 5000 грн.

Софія Левицька

Троїсті музики з музичної школи №2
Співали, аби зібрати гроші для вояків АТО

Найкрасивіша тернопільська Маланка (Василь)

Дівчата з Пласту - із Козою