Як тепер виглядають найвідоміші довгобуди Тернополя (Фото)

P3030027-n1Виконувач обов’язків голови Тернопільської обладміністрації Іван Крисак і народний депутат України Роман Заставний сьогодні, 29 січня, оглянули незавершені  будівлі обласної бібліотеки та архіву.

Тож тепер ми можемо показати вам цікаві фото – як виглядають найвідоміші довгобуди Тернополя там, куди звичайних тернополян не пускають.

Читайте також. Тернопіль: і пам’ятник на площі «Героїв Євромайдану» буде, і бібліотеку добудують — обіцяє влада (Фото)

Нагадаємо, будівництво обласної бібліотеки, що на площі Героїв Євромайдану, розпочали ще у 1986 році. Площа забудови становить 1823 кв. м, загальна площа приміщення – майже 10 тис. кв. м. П’ятиповерхова будівля розрахована для зберігання документів у кількості  950 тис одиниць. Іван Крисак вважає, що призначення частини цього об’єкту потрібно змінювати.

- Я пропоную частину приміщень використати для бібліотеки. Призначення іншої частини варто змінити, адже площа будівлі - масштабна, - зазначив він. – Потрібно подумати над актуальністю її використання. Усвідомлюємо, що частину коштів доведеться шукати самостійно. Тож будемо підключати інвесторів для проведення відповідних робіт.

Читайте також. На добудову бібліотеки у Тернополі потрібно 40 млн грн – влада шукає приватного інвестора

Додамо, що нещодавно обласна рада звернулася до Кабміну з проханням – віддати бібліотеку-довгобуд з державної у комунальну власність. Мовляв, лише так її вдасться добудувати.

Приміщення архіву, що на вулиці Карпенка, добудовують дещо коротший час. Воно має вже давно значну будівельну готовність (гроші на це свого часу «вибив» у Києві тодішній нардеп Орест Муц – прим.). Тому його завершення планують найближчим часом. Але гроші на це також потрібні із державної казни.

Софія Левицька. Фото - сайт ОДА