Як студенти-медики у Тернополі виготовляють “сухі” борщі для бійців АТО (Фото)

unnamed (4)Молодь Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського (ТДМУ) допомагає заготовляти «сухі» борщі для бійців АТО.

Кілька разів поспіль студенти вишу допомагали представникам волонтерської ініціативи «Єдність» у приготуванні страв для бійців. Адже такі висушені борщові набори дуже популярні у бійців АТО, бо, окрім поживності та корисності, це – ще й спогад про рідну домівку.

Читайте також. Тернополянин за один рейд дорогами сходу накрутив волонтерським бусом 1720 км (Фото)

Молодь ТДМУ із чималим ентузіазмом січе капусту, буряк і моркву, вкладаючи в свою роботу любов і турботу, повідомила прес-служба Тернопільського державного медичного університету ім. І.Горбачевського.

- Від нашого університету була організована група, яка постійно допомагає волонтерам нарізати овочі для «сухих» борщів. Уже висушену нарізку разом зі спеціями і томатною пастою формуємо у набори, які герметично запаковуємо, - розповіла студентка 4 курсу медичного факультету Ірина Лиса. - Знаючи те, для кого ми це робимо, намагаємося вкласти якомога більше любові. Відповідно, під час всіх наших нарізань і пакувань панує позитивна і дружня атмосфера. Звичайно, ми готові знову і знову допомагати...

Читайте також. Із 50 бійців батальйону «Тернопіль» на схід поїхали лише 10 новачків (Фото, Відео)

Волонтерський порив майбутніх медиків підтримує і адміністрація вишу. Зокрема, на прохання волонтерів виділили потрібну кількість капусти. Водночас творчий колектив студентів ТДМУ з коштів, зібраних під час Різдвяного колядування, закупив томатну пасту і спеції для борщових наборів.

- До цієї роботи долучилися понад 20 студентів-медиків різних факультетів і курсів. Ми вдячні керівництву вишу за підтримку і розуміння. Намагаємося і власними силами допомагати матеріально, а саме на 702 грн купили томатну пасту і спеції. Гроші - із Різдвяного колядування, - додав студент п’ятого курсу медичного факультету Богдан Куліковський. - Зазвичай, за допомогою таких заходів ми акумулюємо певну суму, яку витрачаємо згодом на благодійні цілі. Зрештою, і сам процес підготовки «сухих» борщів був для нас дуже цікавим. Вражає винахідливість наших людей, які у звичайних умовах можуть налагодити безперебійне виробництво.

Софія Левицька