Як США евакуювали своїх громадян із охопленого коронавірусом круїзного лайнера (Відео)

ф1Три сотні громадян США, які так і не потрапили в круїз через коронавірус, 2 тижні проведуть в ізоляції на військових базах у США.

Про це повідомляє The New York Times, публікуючи відео процесу евакуації американців з охопленого коронавірусом лайнеру Diamond Princess, що перебував на карантині біля берегів Японії.

Як видно на відео, військові і медики, які супроводжували евакуацію, були одягнуті в захисні костюми. Три сотні американців з корабля посадили спершу до автобуса, відвезли в аеропорт, а далі літак вилетів до США.

За день до евакуації посольство США в Токіо заявило, пише видання, що жоден заражений пасажир не сяде на чартерний рейс у США, та це змінилося після того, як 14 пасажирів не пройшли тест на коронавірус під час посадки в автобус, що віз їх в аеропорт.

Після консультацій з експертами уряд США таки дозволив усім сісти на літак. Тепер усіх евакуйованих пасажирів, включно з тими, у кого немає вірусу, помістять на додатковий 14-денний карантин на двох військових базах США в Каліфорнії і Техасі.

Читайте також: Зросла кількість українців, у яких медики підтвердили діагноз «коронавірус»

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», на борту судна Diamond Princess – 25 громадян України, у двох із яких підтвердили коронавірус у легкій формі і шпиталізували до японської лікарні.

Читайте також: Хворі на коронавірус українці: з’явились дані про їх стан (Відео)

Решту громадян України евакуйовувати із корабля не будуть, заявили в МОЗ України, оскільки евакуюють з круїзного лайнера пасажирів, а всі громадяни України на борту Diamond Princess – члени екіпажу.