Як російський депутат стріляв під Горлівкою з автомата (Відео)

Російські ЗМІ оприлюднили деталі чергового «візиту» в окупований Донбас скандально відомого депутата Законодавчих Зборів Санкт-Петербурга Віталія Мілонова.

Згідно з повідомленням пітерського видання «Фонтанка.ру» фото і відео перебування Мілонова в окупованій Горлівці, редакції надали читачі.

«Я був у Горлівці. Щойно повернувся. Їздив виключно з гуманітарною місією. Стосовно фотографій нічого не можу відповісти, це хтось зробив фотошоп», – заявив депутат виданню.

Читайте також: Українські бійці знищили під Докучаївськом понад сорок терористів

Він підкреслив, що в Горлівку з гуманітарною допомогою майже ніхто не їздить. А там працюють дитячі будинки і притулки, навіть «Маленька мама», як у Петербурзі.

«Притулок для дівчаток з діточками знаходиться прямо на лінії фронту, і снаряди залітають до них у двір. Директор отримує зарплату 4000 рублів. Ми привезли туди і в дитячий будинок всякі функціональні подарунки, щоб вони могли почати навчальний рік. Там немає навіть мила з шампунем. Я взагалі хочу запропонувати губернатору взяти шефство над Горлівкою. А все, що стосується моїх фотографій зі зброєю, – це провокації та інсинуації», – розповів Мілонов.

Він вже не вперше потрапляє в історію з «фотошопом». Так, у серпні 2014 по Мережі розійшлися фотографії, що зображують Мілонова з автоматом, гранатометом і артилерійським зброєю.