Як російські спецслужби підбирались до “зачистки” Дрьомова – стали відомі подробиці

Дрьомов Павло СП сидячиПрактично рік тривали приготування до того, щоб “зачистити” польового командира, який не хотів бути “в одній упряжі” з так званим “главою ЛНР” Ігорем Плотніцьким.

Як повідомляє український експерт і керівник ГІ “Права справа” Дмитро Снєгірьов, про те, як би прибрати одіозного “Батю”,  прислужники Кремля замислились одразу, як “казак” Дрьомов почав відкрито критикувати Плотніцького, називаючи його злодієм.

Читайте також: Фото і нові подробиці обставин загибелі одіозного «атамана» Дрьомова (Фото)

За твердженням Снєгірьова, до Дрьомова підібрались через заступника “казачого атамана” – Євгена Борщевського. Саме він і подарував авто, в якому була бомба, що вбила останнього польового командира, який йшов проти “глави ЛНР”. Крім того, саме диверсанти заступника Дрьомова і ліквідували “атамана”.

За словами Снєгірьора, Борщевський, який є замовником вбивства Дрьомова ("Баті"), був завербований спецслужбами Росії в 2014 році.

"На початку жовтня 2014 року Борщевський раптово,на короткий проміжок часу, зникає з поля зору, як аналітичного відділу ГІ «Права Справа», так і спецслужб бойовиків. Самі бойовики пояснювали зникнення "Борща" доволі специфічною версією, як то отруєння його представниками російських спеціальних служб полонієм.

На початок осені 2014 року припадають перші виступи отамана Дрьомова проти нового глави т.зв. ЛНР Ігоря Плотницького. Майже з самого початку Дрьомов почав негативно висловлюватися проти нового "лідера". Тобто, операція російських спеціальних служб по просуненню свого агента в найближче оточення «Баті» почала готуватися вже після перших його виступів проти російського ставленика Плотницького"», - стверджує український громадський активіст.

Читайте також: У «ЛНР» оприлюднили фоторобот підозрюваного у вбивстві Дрьомова (Відео)

"За півроку до ліквідації Дрьомова Борщевський неодноразово перебував в Луганську і мав низку зустрічей з керівництвом спеціальних служб самопроголошеної республіки. Саме тоді в "козацькому" середовищі почалися розмови про те,що Плотницький намагається замінити Дрьомова контрольованим Борщевським", - проінформував про обставини прийняття рішенян про "зачистку" Дрьомова Снєгірьов.

Він також назвав і причини, через які російські ляльководи вирішили прибрати Дрьомова. Головні з них –  відмова "отамана" виконувати Мінські угоди, а такожрозподіл "гуманітарних конвоїв" із Росії. Кремль вирішив, що Дрьомов уже не корисний як противага Плотніцькому.

"На весіллі "Борщ" дарує Дрьомову віджатий у місцевого бізнесмена Range Rover. Машина, про яку "Батя" до війти міг лише мріяти, виявилася свого роду троянським конем - 12.12.2015 року на трасі Первомайськ-Стаханов Дрьомов загинув внаслідок підриву Range Rover вибухівкою, яка була закладена в подарований автомобіль. Вибух був настільки потужний, що винесло всі двері і сидіння автомобіля, а також дах. Водія потужною вибуховою хвилею викинуло з салону, а сам Дрьомов помер на місці.

На момент ліквідації Дрьомова Борщевський перебував в Луганську і мав низку зустрічей з керівництвом спеціальних служб самопроголошеної "республіки". Скоріш за все Дьомова ліквідувала диверсійна група такого собі "Магадана", близького до Борщеського", - повідомив подробиці український активіст.

Снєгірьов також нагадує, що напередодні вбивства Дрьомова Плотніцький дав розпорядження керівнику "МГБ ЛНР" Пасічнику, в якому сказано: "У зв'язку із загостренням конфліктів з представниками козацьких військ, випадками непокори і порушення військової присяги, наказую розробити комплекс заходів спрямованих на встановлення контролю над козаками".

"Тепер Росія готує окуповані території для передачі Україні і стаханівський отаман, який виступав проти Мінських домовленостей, їй не потрібен", - резюмував Снєгирьов.

Нагадаємо, Павло Дрьомов загинув 12 грудня.