Як представники влади і бізнесу шукали у Тернополі шляхи співпраці (Фото)

P5300030-n«Круглий стіл» під назвою – «Влада та бізнес: шляхи активної співпраці» відбувся днями у залі засідань Україно-нідерландського факультету економіки та менеджменту ТНЕУ.

Захід провели з ініціативи департаменту економічного розвитку, інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Тернопільської ОДА. Участь у «круглому столі» взяли представники обласної влади, громадських організацій, об’єднань підприємців.

Модератор «круглого столу», заступник голови Тернопільської ОДА Леонід Бицюра зазначив, що такий формат спілкування має свої переваги і є корисним для представників різних галузей.

Читайте також. “Слід переймати досвід ЄС, щоб задіяти наш потенціал – молодь”, – кажуть у Тернополі (Фото)

– Ми розуміємо необхідність налагодження діалогу між владою і бізнесом, особливо у сучасних умовах, – наголосив голова Тернопільської обадміністрації Олег Сиротюк. – Є багато суміжних питань, є різні точки зору, однак важко працювати ефективно без взаємодії. З боку обласної державної адміністрації є низка пропозицій у сфері підприємництва. Сподіваюся, спільними зусиллями ми знайдемо механізми їх реалізації.

Особливу увагу модератор зустрічі акцентував на розробці нової «Програми розвитку підприємництва на 2015 рік». Про це повідомив сайт ОДА.

- Не варто підходити формально до розробки такої програми, - зауважив він. – Тому звертаюся до представників бізнесу: не будьте пасивними і вносьте свої пропозиції, щоб вдосконалити проект програми.

У рамках «круглого столу» учасники обговорили питання переформатування ради підприємців при Тернопільській обласній державній адміністрації; відновлення діяльності обласного Фонду підтримки підприємництва; започаткування інституту уповноваженого з питань захисту прав підприємців; функціонування Асоціації регіонального розвитку та міжнародного співробітництва Тернопільщини «Стратегія успіху», інвестиційний та бізнес-потенціал Тернопільщини та інші актуальні питання.

Софія Левицька