Ярош розповів, як бійці “ДУКу” катують полонених

imagesУ Добровольчому українському корпусі «Правий сектор» бійцям забороняється катувати полонених бойовиків та знущатися над ними. У них практикуються зовсім інші методи – вивчення українського гімну та співати його двічі на день. Про це повідомив народний депутат і лідер ДУК «Правий сектор» Дмитро Ярош.

«У нас заборонено катувати полонених, знущатися над ними. Максимальні знущання, які практикувалися – вони вивчають повністю «Ще не вмерла Україна» – і співають двічі на день. Усі куплети без винятку», – розповідає нардеп.

Також полонені терористи виконують певні госпроботи, а фізичного насильства над ними бійці намагаються уникати.

«Через межу ніколи не можна переходити. Ми це пояснюємо. Хоча якщо в нашого бійця щойно загинув побратим – а тут він бачить ворога, то втриматися досить складно. Але пояснюємо бійцям, що людяність на війні ніхто не відміняв. Вона має залишатися. Інакше ми будемо такими ж звірами, як ці сепаратисти, терористи. За що ж ми тоді воюємо?», – зауважує Дмитро Ярош.

Українські військовослужбовці намагаються донести сепаратистам, що їхнє бачення ситуаціє не є правильним. До декого навіть дійшло…

«Був у нас, наприклад, священик московського патріархату, який коригував вогонь їхньої артилерії. Потрапив у полон і, побувавши у нас, поїхав у монастир київського патріархату. Також він для себе повністю змінив уявлення про світ і про все інше», – розповідає керівник ПС.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко запропонував народному депутату України Дмитру Ярошу посаду у Міністерстві оборони України.