Як Патріарх Кирил у спортивній куртці олімпійські об’єкти в Сочі оцінює (Відео)

Патріарх РПЦ Кирил у Сочі. Фото з сайту РПЦ
Патріарх РПЦ Кирил у Сочі. Фото з сайту РПЦ

Вчора і сьогодні Святіший Патріарх Московський і Всієї Русі Кирил відвідує олімпійські об'єкти Сочі. Про це повідомляє сайт Російської православної церкви.

Так, 4 лютого Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав низку спортивних об'єктів гірського кластера Олімпіади. У супроводі почесного віце-президента Олімпійського комітету Росії Святіший Патріарх побував у Центрі санного спорту «Санки», де оглянув стартову і фінішну20140206-VAR_5860-1200 зони і поспостерігав за тренуваннями спортсменів, які готуються до виступу на Олімпіаді. Потім Святіший Патріарх Кирил відвідав комплекс трамплінів «Російські гірки» та лижний стадіон.

Сьогодні в планах Глави РПЦ - огляд спортивних об'єктів прибережного кластера Олімпіади в Олімпійському парку і молебень у храмі Нерукотворного Образу Спасителя в Сочі, зустріч із волонтерами, направленими на Олімпіаду церковними організаціями.

В інтерв'ю телеканалу «Росія-24» Предстоятель РПЦ як експерт оцінив якість олімпійських об'єктів, роботу їх проектувальників і будівельників.