Як отці з Тернопілля сповідали бійців на Луганщині (Фото)

осн2Тернопільські священики відвідали бійців військового підрозділу у Сватово, на Луганщині.

Отець Роман Дутчак, судовий вікарій Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, отець Володимир Топоровський, декан Зарваницький, та отець Зеновій Пахолок з 12 до 16 березня перебували у місцях дислокації інженерно-будівельного батальйону М-0796, артилерійської частини у с. Капітанове (Новоадарівський район). Про це повідомляє сайт місцевої архиєпархії УГКЦ.

Читайте також. Вулицями Козової пройшла Хресна дорога — віряни разом співали Гімн України

Чергову духовну місію провели з нагоди Великого Посту, щоб охочі військові могли приступили до Сповіді та прийняти Святе Причастя. Отці проводили духовні розмови з бійцями, служили Святі Літургії, також передали продукти та різного роду допомогу.

– Хочу від щирого серця подякувати усім, хто спричинився до нашої поїздки на схід, – каже отець Володимир Топоровський. – Перед від’їздом ми повідомили нашим парафіянам і багатьом охочим людям про можливість долучитися хто чим може до нашої подорожі. Парафіяни із сіл Зарваниця, Сапова, Гайворонка та Золота Слобода приготували домашню випічку та склали пожертви продуктами, окремі допомогли коштами на дорогу та інші витрати. Також родина приватного підприємця Олега Доскоча передала теплі куртки та безрукавки.

Читайте також. На Хмельниччині дослухалися до прохання Тернопільсько-Зборівського митрополита (Карта)

Отець Володимир подякував також волонтерам із Тернополя.

– Волонтери з Тернополя через пана Миколу Халупняка із с. Сапови передали готові вареники, якими хлопці на передовій гостяться і досі, – каже отець. – Теплі речі передав Тернопільський благодійний фонд «Карітас». Окремі священики, які були на реколекціях у Зарваниці склали пожертви коштами. На військовий лазарет ми передали допомогу медичними препаратами та приладдям, які привіз отець Володимир Фірман із Німечинни. Там їх зібрали наші українські дівчата волонтери. Окремі ліки та перев’язочні матеріали ми придбали із зібраних пожертв для військових.

Софія Левицька