Як обрати гуму на колеса?

1Будь-який власник авто мріє про те, щоб автомобіль йому прослужив довго. Але, для того, щоб автомобіль працював справно, за ним необхідно доглядати належним чином.

Одним із важливих моментів є підбір нової гуми на колеса. У більшості країн навіть на рівні законодавства прописано правило, що на зміну сезону необхідно міняти гуму на колесах. Якщо цього не зробити вчасно, то власнику такого автомобіля доведеться заплатити чималий штраф. Деякі водії, особливо початківці, з острахом ідуть у магазин автомобільних запчастин для того, щоб вибрати покриття на колеса.

Коли вони роблять свій вибір, то в цьому питанні намагаються орієнтуватись на поради своїх друзів. Але у компетентності друзів до кінця ніхто не може бути впевненим. Так само поради консультантів у магазині можна піддати сумнівам, адже досить часто їх головною метою є продаж визначених моделей.

Для того, щоб правильно обрати шину, необхідно розуміти, які параметри підійдуть для визначених коліс. Асканія шина пропонує для свої клієнтів якісні шини, котрі можна використовувати протягом довгого часу і в різних умовах.

 Щоб треба знати, щоб придбати шину?

Щоб самостійно обрати шину, необхідно визначитись з такими параметрами:

Ширина.

Профіль.

Діаметр.

Бренд.

Виробники автомобілів самостійно обирають місце, де вони пропишуть необхідні параметри шини для авто. Наприклад, виробники японських авто розміщують таку інформацію над дверима автомобіля. Варто зауважити, що виробник вказує декілька розмір шин, адже на зимовий період, наприклад, доведеться купувати гуму тоншу, ніж літня. У будь-якому разі, ключовим параметром при пошуках гуми стануть перш за все її характеристики відповідно до розмірів.

Вибір бренду шин – це скоріш індивідуальне питання, і тут кожен робить свій вибір на основі певних висновків. Для цього дехто радиться з друзями, хтось дослухається до думки професіоналів, а хтось конкретно ознайомлюється с діяльністю і досвідом компанії виробника.

Багато в чому вибір гуми буде залежати також від умов, в яких її будуть використовувати. Кожен тип шини має своє призначення щодо застосування у різних умовах. Так, існує шина, яку можна застосовувати на швидкісних дорогах, при відсутності доріг та шини для простих легкових авто, що їздять по місту. Наприклад, та гума, яка може застосовуватись у місцях де немає доріг, має завищену вартість, але зі своєю задачею справляється вправно.