Як не стати жертвою телефонних злочинців – МВС

PM635image001Таку пам’ятку отримає кожен тернополянин, стверджують у Тернопільському міському відділі внутрішніх справ.

Попри те, що міліція не раз застерігала не вірити на слово тим, хто телефонує і каже, що близький родич потрапив у біду, але зарадити можуть гроші, шахрайств і потерпілих від них все одно багато.

Аби вберегти городян від такого, працівники Тернопільського міського відділу міліції розробили спеціальну пам’ятку-застереження. Практичні поради розмістили на листівці формату А-4. У ній зібрані основні рекомендації, як протидіяти телефонним шахраям.

Від таких зловмисників найчастіше потерпають літні жінки, котрих лякають повідомленнями про нещастя, що трапилися з їх рідними, знайомими, каже начальник Тернопільського міськвідділу міліції Олександр Хілюк.

– Люди, не перевіривши інформації, віддають чи переказують величезні суми грошей невідомим, маючи надію, що це допоможе вирішити ситуацію,у яку начебто втрапили їх рідні. Згодом з’ясовується, що з родичами все гаразд, але кошти втрачені, і хто заволодів ними – невідомо. Аби зарадити ситуації і вберегти тернополян від подібного, ми вирішили розробити спеціальну пам’ятку, в яку вмістили корисні поради, – говорить Олександр Хілюк.

Листівку із застереженнями міліціонери будуть поширювати серед мешканців Тернополя. Пенсіонерам принесуть друковані поради додому. Така профілактична робота, сподіваються правоохоронці, дасть результат.