Як мають відбуватись дебати кандидатів у Президенти України: у “Суспільному” назвали 10 головних пунктів (Інфографіка)

ф33Під час теледебатів кандидати у Президенти України можуть поставити запитання один одному і мають час навступне та завершальне слово.

Про такі вимоги до теледебатів, передбачених законодавством і постановою ЦВК як обов’язкові перед другим туром голосування на виборах Президента України, нагадав телеканал “Суспільний”.

На своїй сторінці у Фейсбук UA: Суспільне мовлення оприлюднило хронологію проведення теледебатів  між кандидатами у Президенти України.

Так у рамках теледебатів тривалістю 1 година вступне і завершальне слово кожного з кандидатів мають тривати не більше як по 5 хвилин. У ході дискусії кандидати можуть поставити один одному до 5-ти запитань, відповідь на кожне з яких має тривати не довше трьох хвилин.

Хто ж із кандидатів матиме слово першим, кандидати визначають шляхом жеребкування за 10 хвилин до початку теледебатів у прямому ефірі. Участ ьу теледебатах кандидати мають брати обов’язково особисто.

10 головних пунктів обов’язкових теледебатів перед другим туром виборів Президента України “Суспільне” оприлюднило в графічному зображенні.

ф32