Як комунальники сьогодні барикаду на Майдані в Києві розбирали (Відео)

Київ- барикада, яку хотіли розібрати 5 каналСтоличні комунальники намагалися прибрати одну із барикад на вулиці Інститутській.

Як повідомляє «5 канал», таку вказівку вони отримали через численні скарги мешканців центру міста на сморід.

Люди, які нині мешкають в наметах на Майдані, дозволили комунальникам розібрати лише частину барикади, аби дістати звідти органічне сміття, що зіпсувалося через спеку.

Читайте також. Майдан відповів Яремі та Авакову: ми не підем, а військові прийдуть розганяти цю владу

Потому каміння склали назад до купи. Барикади розбирати не дозволять і обіцяють зберігати їх як речові докази масових вбивств та як пам’ять про Революцію гідності.

Однак це подобається далеко не всім. Наприклад, комунальниця Тетяна Костенко каже: "Я киянка і я ці сама барикади будувала особисто – ці барикади будувалися 20 лютого. Я теж їх хочу прибрати. Я хочу, щоб було у нас тут парк красивий, квітів побільше, дерев, і поставити стелу цій сотні – дійсно, ці хлопці цього заслужили".

Читайте також. Майданівці звільнили 7 з 19 адмінбудівель в центрі Києва – прокуратура

На сьогодні люди, які залишаються на Майдані, погодились звільнити 7 адміністративних будівель в центрі Києва. 12 адмінбудівель і досі перебувають під контролем самооборонців. Серед них – Жовтневий палац та Український дім.