Як колектив ТНПУ відправляв допомогу воякам АТО (Відео)

imageПервинна профспілкова організація працівників ТНПУ ім. В.Гнатюка відправила на схід, у зону АТО, цілий бус, навантажений теплими речами, ковдрами, продуктами, смачними консервами, солодощами.

Окрім того, серед подарунків бійцям були ліки, теплі шапки, рукавиці, спідня білизна, шкарпетки, цигарки.

Читайте також. Тернопіль: пластуни стануть лотами аукціону зустрічей, аби допомогти воякам

До слова, колектив університет уже не вперше допомагає захисникам Вітчизни. Але на сході – неспокійно, тому благодійні акції триватимуть.

У повідомленні сайту Тернопільського педагогічного університету (ТНПУ) йдеться: «Ми висловлюємо вдячність кожному, хто приєднався до благодійної акції «Допоможи воякам у зоні бойових дій. Вони воюють заради нашого миру та життя». Цю акцію наприкінці грудня ініціювали та втілили профспілковий комітет працівників Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка та голова профбюро АГЧ Гулько Т.М.

Читайте також. «Воякам потрібне пальне і сухий спирт», — волонтерка з Тернополя

Ми з вашою допомогою зібрали теплі речі, ковдри, продукти, смачні продуктові консерви, солодощі, а також кошти в сумі 7 тисяч 665 грн. Із цих коштів закупили ліки: противірусні препарати, антибіотики, знеболюючі  - всього на суму 2003,22 грн, а також - 12 комплектів термобілизни, теплі шапки, рукавиці, спідня білизна, шкарпетки, цигарки…

Наші бійці, які перебувають зараз на підступах до Донецька, щиро дякували співробітникам університету та всім, хто взяв участь у зборі допомоги хлопцям!..»

Софія Левицька