Як голосували українські зірки на дострокових парламентських виборах (Фото)

1397202627thumbВ неділю на виборчі дільниці прийшли голосувати й українські зірки.

На власних сторінках в соцмережах вони викладали фото з дільниць та ділились враженнями від побаченого.

Читайте також. Як голосували українці в себе на Батьківщині та за кордоном (Фото)

Співачка Камалія вирішила голосувати, заручившись потрійний підтримкою – чоловіка-мільйонера Мохаммада Захура і дочок-близнючок Мірабелли і Арабелли. У кожної з маляток в руках був мініатюрний український прапор, а от обличчя своїх дочок світська левиця як і раніше не показує.

У Фейсбуці артистка написала: “Ну що, я свій вибір зробила. Проголосувала за блок Петра Олексійовича Порошенка. Мені дуже хочеться йому вірити. Я розумію: війна, саботаж чиновників, зовнішні сили – все це “палиці в колеса” людям, які хочуть змін, хочуть позбутися корупції і брехні. Правда, набридло. Найстрашніші вороги наші – всередині нас. З ними впораємося тільки ми самі.

Те, що ми всі прийшли на вибори, ще один акт довіри новим політичним силам. Я вірю, що мій голос – моя надія не пропаде. Я вірю в Україну і бажаю їй щастя. Сьогодні мої принцеси були з мамою на своїх перших виборах. Мої красуні! Дай Бог, коли вони стануть великими, вони скажуть своїй мамі спасибі за правильний вибір. Сподіваюся! Слава Україні!”.

Патріотична Руслана теж виконала свій громадянський обов’язок. “На дільниці мене зустріли дуже тепло, черги були помірні, поруч голосувала жінка з Донецька. Вона мені дуже дякувала за підтримку. У відповідь я сказала їй, що Донбас наш!, бо так воно було, є і буде”, – розповіла у Facebook Руслана.

Брати Капранови теж розповіли про своє враження від виборів. “Українці – досконала нація. Ми вміємо радіти не тільки власним успіхам, але й чужим невдачам. Наприклад, тому, що Кінах не пройшов у нас в Очакові, а Фаріон – у Львові. Ну чим не привід для того, щоб тішитися?”, – залишили коментар у соціальній мережі.